Україна тріумфально виступила на Євро з тхеквондо, показавши найкращий результат в історії: медальний залік

278
Україна здобула шість медалей на Євро-2024 з тхеквондо. Фото: Міністерство молоді та спорту України
Національна збірна України з тхеквондо на чемпіонаті Європи показала найкращий результат в історії за кількістю нагород. Наші спортсмени вибороли шість медалей.

У сербському Белграді з 9 по 12 травня проходив чемпіонат Європи з тхеквондо, на якому змагалися 366 спортсменів з 28 країн.

Виступала на турнірі і наша збірна, яка вже в перший день виграла дві нагороди:

• бронзовим призером у ваговій категорії до 54 кг став Максим Маненков
  • бронзову медаль виграв Володимир Бистров у вазі до 63 кг

Наступного дня в медальний залік України додалась ще одна нагорода:

• Артем Гарбар (87 кг) став третім

Третій день змагань став для України найбільш вдалим: Срібну медаль у категорії до 80 кг виграв Костянтин Костеневич

• бронза у вазі до 68 кг дісталася Сімуру Мірзоєву.

• 11. Україна – 0 + 1 + 5 = 6

Відзначимо, що шість призових місць – це найкращий результат кількістю медалей в історії України.