Три нагороди на чемпіонаті Європи з карате: історичний турнір для чоловічої збірної з куміте

69
Чоловіча команда України на Євро-2024. Фото: WKF
Українська збірна з карате успішно виступила на чемпіонаті Європи, здобувши три бронзові нагороди в дисципліні куміте. Цей результат став історичним для команди.

У хорватському Задарі відбувся чемпіонат Європи з карате, де українська збірна показала успішний результат

Українці здобули три бронзові нагороди в дисципліні куміте, повідомляє НОК України.

На третю сходинку п'єдесталу пошани підійнялися: Еліна Сєлємєнєва (до 68 кг), Валерій Чоботар (до 84 кг), а також чоловіча команда у складі Андрія Торошанка, Валерія Сонних, Станіслава Горуни, Андрія Заплітного, Валерія Чоботаря, Ризвана Талібова, Костянтина Цимбала.

Третє місце є історичним результатом для чоловічої збірної з куміте, оскільки окрім бронзових нагород вони здобули пряму ліцензію на перший командний чемпіонат світу, який відбудеться в іспанському Памплоні 22-24 листопада.

• Вперше з 2016 року «синьо-жовті» завершили континентальну першість без золотих медалей.
  • У медальному заліку Євро-2024 українці фінішували 17-ми.