Прометей став чемпіоном України з волейболу: як розподілились місця у жіночій Суперлізі

47
Святкування чемпіонства гравчинями Прометея. Фото: ВК Прометей
Завершився чемпіонат України з волейболу у жіночій Суперлізі. Чемпіонками другий рік поспіль стали дівчата з Прометея, які у фінальній серії подужали Аланту.

Фінальну серію Суперліги виграли головні фаворитки першості, волейболістки Прометея, яких до званням чемпіонок привів Іван Пєтков.

Його підопічні тричі перемогли Аланту з однаковим рахунком 3:0, а ще дівчата з Прометею встановили унікальний рекорд – не програли в чемпіонаті жодної партії!

У серії за третє місце чернівецька Буковинка впевнено перемогла у трьох матчах Балту з Одеської області (3:1, 3:1, 3:0). Підопічні Артема Дігтяренка вперше у своїй історії вибороли бронзові нагороди.