Португалія – Україна: визначено дату і час матчу плей-оф Євроволей-2023

654
Матч Україна – Португалія на Євроволей-2021. Фото: CEV
Матч 1/8 фіналу Євроволей-2023 між збірними України та Португалії пройде 9 вересня о 20:30 за київським часом. До початку даного поєдинку вже стане відомий суперник даної пари у чвертьфіналі.

Збірна України дізналася дату та час матчу 1/8 фіналу Євроволей-2023 проти команди Португалії. Даний поєдинок відбудеться 9 вересня о 20:30 за київським часом у болгарській Варні.

На момент початку зустрічі українських та португальських волейболістів уже визначиться суперник даної пари у чвертьфіналі, адже того ж дня о 17:30 відбудеться матч Словенія - Туреччина.

• Збірна України потрапила до плей-оф Євроволей-2023 завдяки перемозі над Іспанією в останньому турі (3:0) та, як наслідок, третьому місці в групі.
  • Португальці ж у своєму секстеті, матчі якого проводилися у Ізраїлі, фінішували другими.
  • Востаннє збірні України та Португалії зустрічалися між собою на груповому етапі Євроволей-2021, коли з рахунком 3:2 перемогу святкували синьо-жовті.
  • Україна втретє поспіль пройшла до фінальної частини Євро з волейболу. Дотепер найкращим результатом команди є чвертьфінал 2019 року.
  • Португалія також втретє грає у фінальній частині Євро після того, як пропустила турнір у 2013 та 2017 роках.
  • На попередньому чемпіонаті Європи потругальці посіли 15 місце.