«Готувалися після прильоту в мій басейн»: Желтяков прокоментував здобуття другої ліцензії на Олімпіаду-2024

901
Олександр Желтяков. Фото: LEN
Український плавець Олександр Желтяков прокоментував свою перемогу на юніорському чемпіонаті світу, яка дозволила йому здобути вже другу олімпійську ліцензію на Ігри-2024 у Парижі.

17-річний українець Олександр Желтяков висловився після перемоги на юніорському чемпіонаті світу з плавання в ізраїльській Нетаньї на дистанції 100 м на спині.

Спортсмен з Дніпра розповів, із якими складнощами зіткнувся при підготовці до змагань.

«Готуватися було складно. Після «прильоту» в мій басейн ми нікуди не переїхали, ми на наступний день вже плавали у закритому басейні. Але ми змогли, готувалися до цих змагань».

Желтяков не приховує радощів від перемоги на ЧС, адже завдяки їй він здобув вже другу ліценцію на майбутню Олімпіаду.

«Я дуже радий, що це зробив, що виконав норматив на Олімпійські ігри. Я досі не можу уявити, як я це зробив, як це сталося, але це приємне відчуття».

Плавець зізнався, що сам не розраховував на такий великий успіх.

«Як такого завдання у мене не було на ці змагання, це вже кінцеві старти, і всі розуміють, що ми стомлені та виснажені. Я трішки хвилююся і якось не складається у мене в голові, як це сталося, ці соті секунд, які ми виграємо – це дуже класно», – наводить слова Желтякова Суспільне Спорт.

Нагадаємо, що раніше Желтяков здобув олімпійську ліцензію у плаванні на 200 метрів на спині.