Україна здобула сьому олімпійську ліцензію з плавання: путівку в Париж приніс 17-річний спортсмен

1651
Олександр Желтяков. Фото: LEN
Плавець Олександр Желтяков на юнацькому чемпіонаті світу в Ізраїлі виконав кваліфікаційний норматив та здобув другу для себе та сьому для України олімпійську ліцензію у плаванні.

Україна здобула чергову олімпійську ліцензію з плавання. Плавець Олександр Желтяков у фіналі юнацькокого чемпіонаті світу виконав олімпійський норматив у плаванні 100 метрів на спині.

Норматив складав 53.74 секунди, а українець в нього вклався майже ідеально, навіть перевиконавши його на одну соту секунди.

Тож Желтяков здобув другу для себе олімпійську ліцензію, адже у квітні він виконав норматив у дистанції 200 метрів на спині за 1:57.18 хвилин, а для українського плавання загалом дана ліцензія стала сьомою.

Раніше олімпійські нормативи виконало три плавці:

• Владислав Бухов (50 м фристайлом)
  • Михайло Романчук (400 м, 800 м, 1500 м фристайлом),
  • Денис Кесіль (200 м баттерфляєм).

Загалом Україна здобула 29 олімпійських ліцензій у різних видах спорту.

• Окрім здобуття олімпійської ліцензії, Желтяков також посів перше місце на юнацькому чемпіонаті світу.
  • У кваліфікації 17-річний плавець фінішував третім.