Збірна України завершила відбір розгромом Грузії: підсумкова турнірна таблиця – чи вийшла команда на Євро-2024

14614
10 голосів
Жіноча збірна України з волейболу U-18. Фото: ФВУ
Жіноча збірна України з волейболу U-18 здолала команду Грузії (3:0) у рамках кваліфікації на чемпіонат Європи. На жаль, ця звитяга не допомогла синьо-жовтим пробитися на турнір.

Жіноча збірна України з волейболу U-18 розгромила одноліток з Грузії (3:0) у кінцевому турі групового етапу відбору на континентальну першість.

Українки не залишили шансів своїм суперницям, здобувши звитяги у всіх трьох партіях.

На жаль, синьо-жовті не зуміли пробитися у фінальний турнір, адже ця звитяга не допомогла їм піднятися вище третього місця.

Волейбол. Кваліфікація на жіночий Євро-2024 U-18. Груповий етап (третій тур)

Україна U-18 – Грузія U-18 – 3:0 (25:18, 25:17, 25:20)

Турнірна таблиця групи D

Всі результати жіночої збірної України U-18 у відборі до Євро-2024

• 12 квітня. Словенія U-18 – Україна U-18 – 3:1 (25:16, 28:26, 21:25, 25:19);
  • 13 квітня. Україна U-18 – Франція U-18 – 2:3 (25:21, 19:25, 21:25, 25:22, 11:15);
  • 14 квітня. Україна U-18 – Грузія U-18 – 3:0 (25:18, 25:17, 25:20).

Таким чином, з групи D на форум пробилася лише Словенія, адже Франція зайняла останнє місце у рейтингу серед команд, які посіли другі місця.