Вирішальний хет-трик: збірна України зазнала фіаско з Італією у результативному матчі

2430
Жіноча збірна України з футзалу. Фото: АФУ
Жіноча збірна України з футзалу поступилася Італії (2:4) у товариському матчі на навчально-тренувальних зборах у Таранто. Синьо-жовті готуються до старту відбору на чемпіонат світу-2025.

Жіноча збірна України програла Італії (2:4) у спарингу в рамках підготовки до старту кваліфікації на чемпіонат світу-2025 з футзалу.

Українки пропустили першими від Сари Бутіми, але швидко зуміли відігратися силами Юлії Форсюк. Гості не збавляли обертів та до перерви вдруге зуміли вийти вперед у поєдинку – гол на рахунку Коппарі.

На початку другого тайму Форсюк знову зрівняла рахунок, оформивши дубль, а надалі забивала виключно Бутіма, яка оформила хет-трик.

Італія – Україна – 4:2 (2:1)

Голи: Бутіма, 14, 34, 36, Коппарі, 17 – Форсюк, 16, 23