Збірна України вирвала важку перемогу у відборі Євро-2024: турнірна таблиця перед матчем-відповіддю

3804
4 голоси
Збірна України з гандболу. Фото: ФГУ
У четвер, 29 лютого, збірна України з гандболу обіграла Ізраїль (28:27) у відборі до жіночого чемпіонату Європи-2024. Синьо-жовті закріпилися на другому місці у таблиці.

Жіноча збірна України з гандболу перемогла Ізраїль (28:27) у кваліфікації до Євро-2024.

У першому таймі українки мали перевагу у три м'ячі на старті зустрічі. Однак на перерву пішли, маючи лише мінімальний відрив, – 14:13.

В другому таймі Україна змогла суттєво збільшити перевагу. Синьо-жовті здійснили ривок 8:1 у стартові десять хвилин. Ізраїль зміг знову спочатку скоротити відставання до трьох м’ячів, а потім й взагалі зрівняти цифри на табло. Втім, українки все ж вирвали перемогу – 28:27.

Гандбол (жінки). Кваліфікація Євро-2024. Шаля (Словаччина). Груповий етап, третій тур

Ізраїль – Україна – 27:28

Турнірна таблиця

• Зазначимо, що наступний поєдинок Україна також зіграє проти Ізраїлю – у суботу, 2 березня. Матч розпочнеться о 19:00 за Києвом;
  • Для виходу на Євро синьо-жовті мають потрапити у топ-2 своєї групи. Також на форум відберуться чотири найкращі треті команди квартетів.