Українці виграли ще три медалі на чемпіонаті світу з кульової стрільби: в доробку нашої збірної 14 нагород

544
Денис Баблюк, Ігор Кізима та Данило Даніленко. Фото: міністерство молоді та спорту
Завершився чемпіонат світу зі стрільби, що проходив в азербайджанському Баку. За його підсумками українські спортсмени здобули 14 медалей.

Завершився чемпіонат світу з кульової стрільбі 2023 рок, що проходив у Азербайджані.

Україна посіла на світовій першості друге загальнокомандне місце. Наші стрільці здобули 14 медалей - 7 золотих, 5 срібних та 2 бронзові.

«Золотом» завершили українці виступ на чемпіонаті світу з кульової стрільби у Баку.

Денис Баблюк, Ігор Кізима та Данило Даніленко вчетверте стали чемпіонами світу-2023, цього разу у стрільбі з малокаліберної гвинтівки по рухомій мішені на 50 м.

Очолила медальний залік команда Китаю, у якої 28 нагород.

Нагадаємо, що вчора Галина Авраменко виборола повний комплект медалей на чемпіонаті світу з кульової стрільби по рухомій цілі.

• Проходила світова першість в столиці Азербайджану Баку.
  • Галина Авраменко є багаторазовою чемпіонкою та призеркою чемпіонатів світу і Європи з кульової стрільби.