Українки виграли медалі на міжнародному турніру з бадмінтону: спортсменки виступали у жіночій парній категорії

166
Поліна Бугрова та Євгенія Кантемир, фото: Google
Українки виграли бронзову нагороду міжнародного турніру з бадмінтону Uganda International Challenge у жіночій парній категорії.

Українки Поліна Бугрова та Євгенія Кантемир здобули брозові медалі на міжнародному турніру з бадмінтону.

Бугрова та Кантемир виступали у жіночій парній категорії.

Місце на п'єдесталі наші спортсменки гарантували собі перемогою у чвертьфіналі над парою з Австралії Тіффані Хо та Гроніа Сомервілль (21:14, 21:16).

Розвинути успіх їм не дозволили у наступному раунді перші сіяні американки Франческа Корбетт та Еллісон Лі (11:21, 14:21).

• Чоловіча збірна України з бадмінтону посіла останню сходинку в груповому етапі командного чемпіонату Європи 2024 року, що проходить у польському місті Лодзь.
  • Раніше 16-річна львів'янка Анна Максименко стала переможницею чемпіонату Європи 2024 з фехтування серед кадетів та юніорів, що проходить в італійському Неаполі.