Стрибунка з жердиною Гладійчук виграла медаль на міжнародному турнірі: українка стала бронзовою призеркою

215
Яна Гладійчук, фото: Google
На третю сходинку п'єдесталу на етапі Світового легкоатлетичного континентального туру категорії bronze Memorial Josip Gasparac у хорватському Осієку зійшла стрибунка з жердиною Яна Гладійчук.

Українка Яна Гладійчук виграла медаль на етапі Світового легкоатлетичного континентального туру.

Бронзову нагороду нашій спортсменці приніс результат 4.51 м, який став для неї найкращим результатом в поточному сезоні. Вище за українку підняти планку, а саме до 4.56 м, вдалося лише двом учасницям.

Перемогу святкувала Елені-Клаудіа Полак з Греції, яка за спробами випередила угорку Гангу Клекнер.

• Раніше збірна України здобула три нагороди на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики, що проходить в єгипетському Каїрі.
  • На чемпіонаті Європи з важкої атлетики, що триває у столиці Болгарії Софії, українська спортсменка Анастасія Манєвська здобула срібло у ваговій категорії до 87 кг.