Українки здобули шість медалей на двох на ЧЄ з важкої атлетики: Давидова та Самуляк виграли «золото»

248
Ганна Давидова та Світлана Самуляк, фото: НОК
Представниці збірної України у ваговій категорії до 64 кг добре виступили на чемпіонаті Європи, що триває у Болгарії. Ганна Давидова та Світлана Самуляк вибороли на двох одразу шість медалей.

Українки Ганна Давидова та Світлана Самуляк вибороли на двох шість медалей на ЧЄ з важкої атлетики у Софії, Болгарія.

Давидова стала чемпіонкою Європи у сумі двоборства (220 кг) та срібною призеркою у ривку (100 кг) та поштовху (120 кг).

Самуляк виборола золоту нагороду в ривку (101 кг), бронзову медаль в поштовху (118 кг) та срібну у сумі (219 кг).

• Раніше срібну медаль у ривку виборов Павло Заліпський.
  • Також українські борчині Соломія Винник, Ірина Коляденко, Юлія Ткач та Анастасія Алпєєва успішно провели свої поєдинки в чвертьфіналі на чемпіонаті Європи з боротьби.
  • Україна здобула дві медалі на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби: «бронзу» здобули Парвіз Насібов (72 кг) та Ярослав Фільчаков (82 кг).