Україна виграла ще дві медалі на Євро з греко-римської боротьби: Насібов та Фільчаков здобули «бронзу»

195
Парвіз Насібов. Фото: Google
Україна здобула ще дві медалі на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби: «бронзу» здобули Парвіз Насібов (72 кг) та Ярослав Фільчаков (82 кг).

В останній день чемпіонату Європи з греко-римської боротьби збірна України виборола ще дві нагороди.

Бронзові нагороди здобули Парвіз Насібов та Ярослав Фільчаков в категоріях до 72 та 82 кг відповідно.

Суперником Насібова став француз Мамадасса Сілла, який виступав на Євро вперше з 2019 року. Парвіз здобув переконливу перемогу із рахунком 5:0.

Фільчакову випало поборотися за медаль з угорцем Еріком Сілваші, що вже ставав бронзовим призером Євро-2019. Ярсослав виборов мінімальну перемогу – 2:1.

Зазначимо, що сьогодні, 15 лютого, Україна гарантовано виступить у трьох фіналах за «золото» у жіночій вільній боротьбі.

• Парвіз Насібов вдруге в кар'єрі став бронзовим призером чемпіонатів Європи – вперше він виграв «бронзу» у 2023 році.
  • Ярослав Фільчаков також виграв другу поспіль медаль континентальної першості.
  • З нагородами Насібова та Фільчакова Україна завершує виступи на Євро із греко-римської боротьби з доробком у чотири медалі: Олександр Грушин виграв срібну нагороду, а Жан Беленюк – бронзову.