Чемпіонат Європи з важкої атлетики: Україна здобула першу нагороду – подробиці успіху

206
Павло Заліпський. Фото: Google
Збірна України з важкої атлетики здобула першу нагороду на чемпіонаті Європи, який проходить у столиці Болгарії Софії. Срібло у ривку виборов Павло Заліпський.

У другий змагальний день на чемпіонаті Європи українці вибороли першу нагороду. Її до скарбнички синьо-жовтих поклав Павло Заліпський, який підняв у ривку 126 кг та став срібним призером змагань.

Мав шанси зачепитися за медаль український важкоатлет і у багатоборстві, але у поштовху Заліпському підкорилася лише вага 145 кг. Такого показника Павлу вистачило, щоб посісти лише четверте місце.

• Для Павла Заліпського срібло у ривку стало першою медаллю на рівні чемпіонатів Європи.
  • На трьох попередніх ЧЄ 25-річний важкоатлет нагород не здобував.
  • Заліпський є дворазовим призером юніорських чемпіонатів Європи з важкої атлетики: золото у 2018 році, бронза у 2017-му (вага 56 кг).
  • 271 кг – особистий рекорд Заліпського на міжнародних стартах. Він покращив результат як у ривку (126 кг), так і у поштовху (145 кг) у порівнянні з попереднім Євро.