Беленюк виграв медаль на чемпіонаті Європи: це друга нагорода для українців на турнірі

349
Жан Беленюк, фото: Google
Жан Беленюк приніс збірній України другу медаль на чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби. Олімпійський чемпіон виступив у фіналі турніру з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 87 кг.

Беленюк виграв медаль на чемпіонаті Європи у Бухаресті.

На своєму першому чемпіонаті Європи за три роки Беленюк стартував із перемоги – із рахунком 3:1 поборов румуна Ніку Ожога. Проте вже у чвертьфіналі Жан поступився колишньому борцю збірної росії Алєксандру Комарову, що нині виступає під прапором Сербії.

Вихід Комарова у фінал дозволив Беленюку позмагатися у втішних сутичках, де він стартував із перемоги над угорцем Іштваном Такачем.

У бою за бронзову нагороду суперником українця став азербайджанець Іслам Аббасов, віцечемпіон Євро-2019 і триразовий медаліст континентальної першості. Жан переміг 2:1. За рахунку 1:1 українець взяв вимушену перерву через кровотечу.

• Раніше у фіналі турніру з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 63 кг виступив Олександр Грушин.
  • Чемпіонат Європи у Бухаресті триватиме до 18 лютого. Це один з етапів відбору на ліцензійні турніри до Олімпійських ігор-2024.