Київ Кепіталз познущався над Харківськими Берсерками: головний аутсайдер чемпіонату України отримав сім шайб

169
У поєдинку 23-го туру чемпіонату України з хокею Київ Кепіталз декласував Харківських Берсерків (7:1). Команда Вадима Шахрайчука продовжує гонитву за Соколом у чемпіонських перегонах регулярного чемпіонату.

Майже не напружуючись. Мова про чергову вікторію Київ Кепіталз, які спокійно, на індивідуальній майстерності гравців, розтрощили Берсерків у поєдинку 23-го туру чемпіонату України.

Мінімальна сенсація у цій грі тривала дуже недовго: на початку першого періоду Берсерки зусиллями Дениса Осадчого рахунок зрівняли, але піти навіть на першу перерву, не програючи, не змогли.

Головним героєм зустрічі став нападник киян, ексгравець Берсерків Єгор Безуглий, який закинув своїй колишній команді двічі та віддав одну результативну передачу.

Київ Кепіталз – Берсерки (Вінниця) – 7:1 (3:1, 2:0, 2:0)

Шайби:

• 1:0 – Безуглий (Секірко, Кривоножкін), 05:28.
  • 1:1 – Осадчий (Халін, Дуюн), 06:55.
  • 2:1 – Панченко (Куцевич), 07:58.
  • 3:1 – Кривоножкін (Секірко, Луговий, - більш.), 15:31.
  • 4:1 – Безуглий (Кривоножкін, Тищенко), 37:44.
  • 5:1 – Тищенко (Берднікс, Черненко, - більш.), 38:53.
  • 6:1 – Тищенко (Безуглий, Луговий), 43:02.
  • 7:1 – Панченко (Черненко), 58:27.

У ще одному поєдинку сьогоднішнього ігрового дня Сокіл у київському дербі екзаменуватиме Тризуб. Початок гри о 18:00.

• Київ Кепіталз після перемоги над Берсерками зміцнив свої позиції на другому щаблі турнірної таблиці чемпіонату України. Відставання від Сокола складає лише чотири очки. Також команда Вадима Шахрайчука має гру в запасі.
  • Харківські Берсерки – безпросвітний аутсайдер першості: чотири очки після 21-ї гри.