Тризуб переміг Харківських Берсерків у битві аутсайдерів: турнірна таблиця чемпіонату України з хокею

276
У поєдинку 21-го туру чемпіонату України з хокею в битві аутсайдерів першості Тризуб подужав Харківських Берсерків (5:4). Гості ледь не відіграли різницю у три шайби.

Київський Тризуб у матчі-триллері все ж зумів переграти Харківських Берсерків, ледь не втративши вікторію у заключному періоді.

Матч у Києві призипуняли через повітряну тривогу у столиці, після якої на льоду Палацу спорту і розпочалося найцікавіше.

У третьому періоді спершу господарі льоду збільшили перевагу до трьох шайб (5:2), але розслабилися і отримали за 50 секунд два голи у відповідь.

Гра цілком могла перейти й у овертайм, але стиснувши зуби, столичні хокеїсти не впустили свою мінімальну перевагу.

Головним героєм матчу став нападник Тризуба Євген Тимченко: дві шайби та одна результативна передача.

Тризуб – Харківські Берсерки 5:4 (1:1, 2:1, 2:1)