Президент ФХУ зустрівся з керівництвом НХЛ: про що говорили функціонери

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
218
0 голосів
Президент ФХУ зустрівся з керівництвом НХЛ: про що говорили функціонери
Георгій Зубко. Фото: Google
Президент Федерації хокею України Георгій Зубко поділився деталями зустрічі з керівництвом Національної хокейної ліги, розповівши про що розмовляв з Гері Беттменом і не лише з ним.

Георгій Зубко провів зустріч з керівництвом НХЛ у Нью-Йорку та поділився деталями зустрічі з керівниками найсильнішої світової хокейної ліги.

«Провів зустріч із Гері Беттменом, комісіонером НХЛ, Біллом Дейлі, заступником комісіонера НХЛ, а також із Гремом Рустаном, власником The Hockey News.

Під час зустрічі розповів про поточну ситуацію та виклики в Україні, а також про роль хокею у відновленні українського суспільства».

Зустріч Зубка з топовими менеджерами НХЛ не була просто візитом заради візиту. Прехидент ФХУ повідомив і про важливі аспекти перемовин, що відбулися за океаном.

«НХЛ призупинила співпрацю з російськими бізнес-партнерами, зупинила діяльність російськомовних соціальних та цифрових медіа-платформ, а також виключила росію з розгляду як потенційне місце для майбутніх змагань НХЛ», – написав Зубко у своєму Інстаграм.

  • Георгій Зубко обіймає посаду президента ФХУ з 2020 року.