Тризуб двічі відігравався, але програв Дніпру: турнірна таблиця чемпіонату України з хокею

226
В поєдинку 20-го туру чемпіонату України з хокею херсонський Дніпро на виїзді здолав дебютанта першості київський Тризуб (4:2) та закріпився в зоні плей-оф.

Херсонський Дніпро здобув дуже непросту перемогу в стартовому, першому матчі 2024-го року.

До гри підопічні Олександра Бобкіна вважалися безумовними фаворитами, але змогли закинути переможну шайбу лише в середині третього періоду.

Також за перемогу херсонці окремо мають подякувати своєму голкіперу Едуарду Захарченку, який кілька разів рятував Дніпро від шайб.

Тризуб (Київ) – Дніпро (Херсон) – 2:4 (0:0, 1:2, 1:2)

• 2:4 – Вал. Алексюк (Крикля, Стецюра, - більш.), 59:01

• Завтра, 6 січня, о 15:00 команди знову вийдуть на лід київського Палацу спорту.
  • Зустріч розпочнеться з рахунку 4:0 на користь Дніпра. Команди дограють поєдинок, який з технічних причин довелося перервати наприкінці минулого року в Одесі.