Українські хокеїсти здобули вольову перемогу над хорватами на чемпіонаті світу: наша команда очолила групу

Аватар Руслан Мороз Руслан Мороз
3616
Молодіжна збірна України U-20, фото: Google
Молодіжна збірна України U-20 провела четвертий поєдинок на чемпіонаті світу у Дивізіоні 1B, що триває в Словенії.

Українці здобули розгромну перемогу над Хорватією. Молодіжна збірна України провела четвертий матч на чемпіонаті світу U-20 у Дивізіоні 1B.

Наша збірна виграла перший період з мінімальним рахунком 1:0 завдяки шайбі Микити Полоницького. Другий період українці програли з рахунком 0:2.

Проте у вирішальному відрізку гри українці забили чотири шайби та здобули вольову перемогу, очоливши групу.

Чемпіонат світу з хокею U-20. Дивізіон 1B.

Україна U-20 – Хорватія U-20 – 5:2 (1:0, 0:2, 4:0)

Шайби: Полоницький, 06:34, Сидоренко, 46:28, Шаповалов, 48:37, Сидоренко, 49:12, Дахновський, 53:09 – Марінковіч, 24:42, Юріч, 37:10.