Шалений розгром у десять шайб: у чемпіонаті України завершився останній матч 2023 року

275
ХК Кременчук. Фото: ФХУ
У матчі 16-го туру чемпіонату України з хокею між Кременчуком та київським Тризубом сенсації не сталося. Хокеїсти з Полтавщини впевнено переграли своїх столичних суперників.

10 грудня відбувся матч 16-го туру чемпіонату України з хокею між Кременчуком та київським Тризубом.

Стартовий період був за підопічними Дмитра Сумця, які в середині першої двадцятихвилинки провели дві шайби у ворота столичних хокеїстів. Втім, це був лише початок. Вже на 13-ій секунді другого періоду воротар Тризуба вийняв третю шайбу з власних воріт, а ще за п'ять хвилин Кременчук оформив ще одне взяття воріт.

Незадовго після цього кияни відповіли своєю шайбою, а хокеїсти з Полтавщини у відповідь відзначилися ще сім разів. Як наслідок – розгромна перемога Кременчука з рахунком 11:1.

Хокей. Чемпіонат України.

Кременчук – Тризуб – 11:1

Шайби: Дука, 10:01 – 1:0, Попережай, 14:49 – 2:0, Кривошапкін, 20:13 – 3:0, Геворкян, 25:31, – 4:0, Пономаренко, 27:06 – 4:1, Середнийький, 36:56 – 5:1, Брага, 39:05 – 6:1, Ігнатенко, 43:45 – 7:1, Брага, 50:07 – 8:1, Лялька, 51:24 – 9:1, Лялька, 59:02 – 10:1, Тимченко, 59:39 – 11:1.

• Даний матч став останнім у чемпіонаті України в 2023 році. Розклад ігор Кременчука буде опубліковано згодом, а ось Тризуб свій наступний поєдинок проведе 6 січня проти херсонського Дніпра.
  • Дана перемога не змінила турнірних становищ команд: хокеїсти з Полтавщини надалі треті, а а столичні спортсмени – п'яті.