В чемпіонаті України завершено 12 тур: результат останнього матчу і оновлена турнірна таблиця

3117
Радість гравців Кременчука. Фото: ФХУ
У четвер, 23 листопада, Кременчук обіграв Дніпро (5:4) у матчі 12-го туру чемпіонату України з хокею. Херсонці віддали третю сходинку в таблиці.

Кременчук обіграв Дніпро (5:4) у поєдинку 12-го туру чемпіонату України з хокею.

Перший період херсонці почали досить жваво та закинули дві швидкі шайби у ворота суперника. Спершу у меншості відзначився Сергій Пойманов, а потім у рівних складах Іван Омельчук.

Кременчук відповів дублем Віталія Ляльки, однак на перерву у статусі лідера пішов все ж таки Дніпро. Команда розіграла більшість закинула шайбу силами Микити Сидоренка.

В другому періоді Кременчук зрівняв рахунок завдяки шайбі Гліба Кривошапкіна.

У кінцевому періоді господарі довели власну перевагу, відзначившись ще двічі. Забивали Максим Максименко та Кривошапкін. Дніпро відповів лише одним влучним кидком Сергія Стецюри.

Хокей. Чемпіонат України. Дванадцятий тур

Кременчук – Дніпро (Херсон) – 5:4 (2:3, 1:0, 2:1)

Шайби: Лялька, 8:26 (Кривошапкін Г.), 10:36 (Матвієнко П.), Кривошапкін, 26:03 (Лялька В.), 43:54, Максименко, 41:44 (Брага В.) – Пойманов, 00:43 (меншість), Омельчук, 07:10, Сидоренко, 12:03 (більшість, Ратушний Є. + Стецюра С.), Стецюра, 55:13 (більшість, Сидоренко М.).