Київ Кепіталз здобув чергову розгромну звитягу: в переможених залишився Тризуб

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
405
Київ Кепіталз. Фото: ФХУ
Київ Кепіталз продовжує трощити своїх суперників. Після перемоги 6:0 над Кременчуком столичний колектив у матчі шостого туру чемпіонату України з хокею розгромив Тризуб з рахунком 8:1.

У матчі шостого туру чемпіонату України з хокею відбулося київське дербі між Тризубом та Київ Кепіталз.

Перший період спочатку дарував дещо рівну гру, але під середину двадцятихвилинки умовні гості провели дві шайби за хвилину, а ще трохи згодом довели рахунок до розгромного. Втім, це був тільки початок.

В другому періоді хокеїсти Київ Кепіталз раз від разу користувалися чисельною більшістю та забили чотири шайби у ворота суперника. «Розмочити» рахунок Тризуб зумів на початку третього періоду.

Під кінець матчу підопічні Вадима Шахрайчука забили увосьме та встановили фінальний результат поєдинку – 8:1 на власну користь.

Хокей. Чемпіонат України. Шостий тур.

Тризуб – Київ Кепіталз – 1:8

Шайби: Панченко, 09:33 – 0:1, Секірко, 10:19 – 0:2, Кривоножкін, 12:03 – 0:3, Таран, 24:42 – 0:4, Кривоножкін, 26:38 – 0:5, Секірко, 28:30 – 0:6, Кривоножкін, 39:12 – 0:7, Бондаренко, 45 – 1:7, Черненко, 57 – 1:8.

• В наступному матчі 26 жовтня Київ Кепіталз зіграє проти харківських Берсерок, а наступного дня Тризубу протистоятиме Сокіл.
  • Команда Шахрачуйка продовжує гонитву за Соколом, який очолює турнірну таблицю, відстаючи від столичного колективу на три очки.
  • Тризуб ж нині – поза зоною плей-оф з трьома балами у активі.