Битва лідерів завершилася на користь чинного чемпіона: Сокіл в третьому періоді дотиснув Кременчук

493
Сокіл здобув перемогу в матчі шостого туру чемпіонату України з хокею проти Кременчука та залишився на лідируючих позиціях.

18 жовтня у Кременчузі стартував шостий тур чемпіонату України з хокею. Відкрили тур Сокіл та Кременчук.

За два перші періоди команди забили лише по одній шайбі. Кременчук відкрив рахунок у першому періоді, Сокіл зрівняв у другому.

У третьому періоді Сокіл вийшов уперед – відзначився Сергій Бабинець. Цей гол і став переможним. Крапку у матчі наприкінці поставив Руслан Ромашенко.

Хокей. Чемпіонат України. Шостий тур.

Кременчук – Сокіл – 3:1

Шайби: Лялька (Целогородцев), 18:43 – Качан (Толстушко, більшість), 23:49, Бабинець (Мазур), 46:07, Ромашенко (Захаров, порожні ворота), 58:32.

Кременчук, льодова арена «Айсберг».

• Київський Сокіл займає перше місце у таблиці чемпіонату, набравши 16 балів. Кременчук йде третім, команда наразі набрала 10 залікових балів.

• У плей-оф за підсумками сезону вийдуть чотири найкращі команди.