Збірна України U-18 зазнала першої поразки на ЧС-2024: нашу команду зупинила Німеччина – турнірна таблиця

1488
Збірна України з хокею U-18. Фото: ФХУ
Юніорська збірна України з хокею (U-18) на чемпіонаті світу у Дивізіоні 1A програла своїм одноліткам з Німеччини U-18 (1:2). Підопічні Олександра Бобкіна капітулювали лише в овертаймі.

У своєму третьому матчі на юнацькому чемпіонаті світу у Дивізіоні 1A наші хлопці зазнали першої поразки. Переможну ходу синьо-жовтої дружини Олександра Бобкіна перервала команди Німеччини U-18, яка є головним фаворитом нашої групи.

У першому періоді Україна реалізувала свій шанс у більшості, коли відзначився Гаврило Сімчук.

Однак, вже у періоді номер два Еліас Пуль, відновив статус-кво для Німеччини, Ленні Боос своїм точним кидком в овертаймі вирвав перемогу.

Чемпіонат світу з хокею U-18. Дивізіон 1A

Німеччина U-18 – Україна U-18 2:1 (в овертаймі) (0:1, 1:0, 0:0, 1:0)

Шайби:

• 12:46 Сімчук (Бондарєв - більш) - 0:1,
  • 36:03 Пуль (Маул) - 1:1,
  • ОТ 03:44 Боос (Левандовський) - 2:1.

• Завтра, 18 квітня, Україна зіграє проти команди Угорщини. Стартове вкидання шайби заплановано на 14:00.
  • До Вищого дивізіону чемпіонату світу виходить лише переможець групи.
  • Остання команда вилетить в дивізіон 1В.