Збірна України здобула другу перемогу поспіль на чемпіонаті світу: турнірна таблиця перед матчем з Німеччиною

18273
10 голосів
Гравці юнацької збірної України з хокею. Фото: ФХУ
У понеділок, 15 квітня, чоловіча збірна України з хокею U-18 обіграла одноліток із Данії (3:1) в другому турі чемпіонату світу в дивізіоні 1А.

Збірна України з хокею U-18 здолала Данію (3:1) в другому турі чемпіонату світу в дивізіоні 1А.

Перший період зустрічі пройшов без голів, а в другому синьо-жовті вийшли вперед завдяки шайбі Микити Кулікова (асист Миколи Косарєва).

Данія відповіла влучним кидком Єспера Олесена (асистували Тобіас Вогеліус та Вільям Бундгорд). Однак майже миттєво Україну вдруге вперед вивів Куліков (асистували Данило Денисенко + Богдан Трущенко).

Крапку у матчі в третьому періоді поставив Шульга (асистували Михайло Гапоненко + Олексій Євтєхов).

• Зустріч відбудеться у середу, 17 квітня. Гра розпочнеться о 17:30 за Києвом;
  • У вищий дивізіон чемпіонату світу виходить лише переможець групи. Остання команда вилетить в дивізіон 1В.