Збірна України відігралася з 1:4 на чемпіонаті світу з хокею: національна команда перемогла Сербію в овертаймі

41621
15 голосів
Жіноча збірна України з хокею. Фото: ФХУ
Відбулася гра в рамках третього туру чемпіонату світу з хокею в дивізіоні IIIA, в якій збірна України здійснила неймовірний камбек проти Сербії.

14 березня відбувся поєдинок в рамках третього туру чемпіонату світу з хокею в дивізіоні IIIA – зустрічалися збірні України та Сербії.

Перша двадцятихвилинка завершилася з рахунком 2:0 на користь сербок. У другому періоді формальні гості довели рахунок до розгромного, проте українки зуміли відіграти одну шайбу.

В третій двадцятихвилинці збірна України здійснила камбек, зрівнявши рахунок під кінець гри.

Вже у додаткові п'ять хвилин Манчак закинула свою четверту шайбу в матчі та принесла Україні видовищну вольову перемогу.

У фінальному поєдинку українки зустрінуться зі збірною Хорватії. Гру заплановано на 17 березня. Початок о 20:30.

Хокей. Чемпіонат України. Плей-оф, півфінал. Перший матч

Україна – Сербія – 5:4 (0:2, 1:1, 3:1, 1:0)

Шайби: Манчак, 24:41, 56:01, 57:11, 62:01, Циміренко, 59:07 – Василевич, 00:11, Вукеліч, 18:13, Велчек, 22:33, Врхочі, 46:10