Збірна України з тріумфу стартувала на жіночому ЧС-2024 з хокею: жертвою нашої команди стали болгарки

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
96
Радість гравчинь жіночої збірної України з хокею. Фото: ФХУ
Жіноча збірна України з хокею із шайбою стартувала на чемпіонаті світу-2024 в дивізіоні IIIA, розгромивши команду Болгарії з рахунком 9:1. Головною героїнею стала Валерія Манчак-Дженсен, яка відзначилася хет-триком.

Україна розпочала свій шлях на третьому у своїй історії чемпіонаті світу в дивізіоні IIIA з яскравої та розгромної перемоги над дівчатами з Болгарії (9:1).

Синьо-жовті забезпечили собі комфортну перевагу у рахунку вже у першому періоді, дякуючи шайбам Валерії Манчак, Поліни Телегіної та Дарини Циміренко.

У другому та третьому періодах наші дівчата продовжили домінувати і довели справу до принизливої для опоненток поразки.

Україна – Болгарія - 9:1 (3:1, 5:0, 1:0)

• 9:1 – Цимиренко (Манчак-Дженсен, Телегіна), 44:56

Наступний матч на ЧС-2024 Україна проведе завтра, у вівторок, 12 березня, проти команди Литви.

• У дивізіон IIA вийде лише переможець групи IIIA.