Сокіл переміг Київ Кепіталз в останній грі регулярного чемпіонату України з хокею: хто з ким зіграє в плей-оф

254
Київ Кепіталз – Сокіл. Фото: ФХУ
Київський Сокіл здобув перемогу в матчі 30-го туру чемпіонату України з хокею проти Київ Кепіталз, вигравши регулярку, – далі на команди очікує плей-оф.

25 лютого у Києві відбувся матч 30-го туру українських змагань з хокею – зустрічалися київські Сокіл та Київ Кепіталз.

Господаря першими вийшли вперед – 40-річний Сергій Черненко закинув шайбу в більшості. Проте гості зуміли зрівняти рахунок зусиллями Віктора Захарова.

В другому періоду вже Сокіл повів у рахунку після влучного удару Дениса Бородая, але під кінець 20-хвилинки Київ Кепіталз вирівняв положення команд.

Вирішальну шайбу у матчі закинув Володимир Чердак, який приніс перемогу гостям у київському дербі.

Хокей. Чемпіонат України. 30 тур.

Київ Кепіталз – Сокіл – 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)

Шайби: Черненко, 03:38 (більшість), Кривоножкін, 39:11 – Захаров, 06:53, Бородай, 29:20, Чердак, 54:00 (меншість)

Підсумкова таблиця регулярного чемпіонату:

Далі на перші чотири місця очікує раунд плей-оф. У півфіналі між собою зустрінуться Київ Кепіталз – Сокіл та Дніпро Херсон – Кременчук.

• Зазначимо, що півфінальні серії плей-оф триватимуть до чотирьох перемог однієї з команд.
  • Чинним чемпіоном України є київський Сокіл.