Кременчук втратив можливість очолити таблицю, хоч і переміг: як закінчилася гра з Соколом

177
Гравці Кременчука, фото: Google
Відбувся матч чемпіонату України з хокею між лідерами Соколом та Кременчуком. Це була перша з початку повномасштабного вторгнення росії зустріч чемпіонату з вболівальниками на трибунах.

У матчі чемпіонату України зустрілися Сокіл та Кременчук.

Під час зустрічі Кременчук вів 3:1 завдяки дублю Віталія Ляльки, проте Сокіл у другому періоді зумів відігратися. Під кінець 20-хвилинки гості знову вийшли вперед. У третьому періоді Кременчук пропустив у меншості.

Додатковий час пройшов без голів, а у серії булітів виграв Кременчук.

Чемпіонат України.

Сокіл – Кременчук – 4:5 (по булітах) (1:2, 2:2, 1:0, 0:0, 0:1)

Шайби: 0:1 – Лялька, 03:58, 0:2 – Геворкян, 05:25, 1:2 – Жеребко, 13:50, 1:3 – Лялька, 20:51, 2:3 – Слюсар, 26:34, 3:3 – Захаров, 30:09, 3:4 – Матвієнко, 36:05, 4:4 – Захаров, 56:46, 4:5 – Матусевич (переможний булліт).

• Кременчук набирає 59 балів і залишається другим, а у Сокола 60 пунктів і матч у запасі.