Зоря не дотерпіла і всуху програла Славії: луганська команда в кроці від вильоту з Ліги Європи

507
Славія – Зоря. Фото: Славія
Феєрія воротаря Зорі Микити Турбаєвського не допомогла луганській команді втримати бодай нічию в першому матчі раунду плей-оф Ліги Європи проти празької Славії. Луганці пропустили двічі в останні десять хвилин.

Луганська Зоря в першому матчі раунду плей-оф кваліфікації Ліги Європи не змогла втримати бодай нічию проти празької Славії, тримаючи рахунок сухим аж 80 хвилин.

Підопічні Ненада Лалатовича потрапили під каток атаки господарів вже з перших хвилин і Славія мала чимало моментів, щоб відкрити рахунок.

Власне, це і сталося на 27 хвилині, але гол М'ясопуста було скасовано після втручання системи VAR.

Надалі суперникам «допомагала» створювати моменти і оборона Зорі, від якої час від часу виникала пожежа біля власних воріт, яку вдавалося нейтралізовувати воротарю луганської команди Турбаєвському.

Бронзовий призер УПЛ минулого сезону тримав удар аж 80 хвилин, коли Тіджані після кутового вивів Славію уперед. Цей гол вже був абсолютно легітимним.

Найгостріший момент Зорі виник на 89 хвилині, коли Мічін, який вийшов на заміну, завдав удару, якому не вистачило декількох сантиметрів, щоб потрапити у площину воріт.

Крапку в цій матчі таки поставила Славія. М'ясопуст в доданий час таки розписався у воротах Зорі та поставив луганській команді невтіший вирок у цьому матчі – поразка українського колективу з рахунком 0:2.

Футбол. Ліга Європи. Раунд плей-оф. Перший матч.

Славія – Зоря – 2:0

Гол: Тіджані 80, М'ясопуст 90+4

• Матч-відповідь відбудеться 31 серпня о 20:00 за київським часом у польському Любліні.
  • Між єврокубковими поєдинками Зоря 27 серпня зіграє виїзну гру УПЛ з Минаєм.
  • Стадією раніше в Празі з рахунком 0:3 поступився Дніпро-1. Після нічийного (1:1) результату в Кошицях дніпряни залишили Лігу Європи та вилетіли до Ліги конференцій.