«Злякалися, почали просто бити вперед і дарувати м’яч супернику»: Кучер розкритикував гравців Дніпра-1

943
Олександр Кучер. Фото: СК Дніпро-1
Головний тренер дніпровського Дніпра-1 Олександр Кучер залишився дуже незадоволений діями своїх гравців в поєдинку третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи проти Славії (0:3).

Олександр Кучер з достоїнством прийняв поразку від празької Славії (0:3) і не став вигадувати виправдань відверто провальній грі своїх підопічних. Особливо в першому таймі поєдинку.

«Те, що ми планували зробити сьогодні, ми, звичайно, не виконали. Чомусь хлопці злякалися, почали просто бити вперед і дарувати м’яч супернику. Через це ми пропустили перший гол.

Якась метушня була у перші хвилини і дуже багато помилок. Грати було важко сьогодні, адже хлопці усе ще не відновилися після наслідків отруєння. Також був великий дводенний переїзд, і було видно, що гравці не відновили сили».

Натомість на пряме питання, стосовно шансів на прохід до наступної стадії Дніпра-1, Кучер прямої відповіді не дав.

«Результат, звичайно не на нашу користь – дуже неприємний рахунок перед матчем-відповіддю.

Зараз головне відновити хлопців у першу чергу психологічно і фізично, адже у нас за два дні вже гра чемпіонату, а вже після цього будемо думати про матч-відповідь», – сказав Кучер на післяматчевій пресконференції.

• Матч-відповідь Дніпро-1 – Славія відбудеться 17 серпня на стадіоні «Кошицька футболова арена» у словацькому місті Кошице. Гра розпочнеться о 21:00.
  • Переможець цієї пари в раунді плей-офф кваліфікації ЛЕ зіграє із луганською Зорею. Той, хто програв, опуститься в Лігу конференцій, де в заключному відбірному турі зійдеться з тріумфатором пари Лех (Польща) - Спартак (Трнава, Словаччина).