Серія без перемог продовжилась: Дніпро-1 знову неуспішно зіграв в єврокубках

721
Славія - Дніпро-1. Фото: Google
Український Дніпро-1 продовжив свою серію без перемог в єврокубках, програвши чеській Славії у виїзному матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

Десятого серпня відбувся перший матч треього кваліфайн-раунду Ліги Європи між українським Дніпром-1 та чеською Славією.

Уже на 5 хвилині Іван Шранц прийняв м'яч на хід у штрафному майданчику, після короткої передачі, яку виконав Лукаш Масопуст, піймав на протиході свого опікуна та невідпорно пробив у лівий нижній кут воріт. 1:0.

На 37 хвилині словацький нападник підібрав м'яч у штрафному майданчику та переграв голкіпера ударом у нижній лівий кут воріт, оформивши дубль. Рахунок стає 2:0.

Перший тайм завершився з рахунком 2:0 на користь Славії.

На 58 хвилині гравець чехів Іго Огбу постелився у жахливий підкат і отримав від арбітра пряму червону картку. Проте, вилучення не завадило Славії забити третій гол – на 83 хвилині Конрад Валлем сильно пробив у ліву дев'ятку, встановивши остаточний рахунок.

Ліга Європи. Третій кваліфікаційний раунд. Перший матч

Славія (Чехія) – Дніпро-1 (Україна) – 3:0

Голи: Шранц, 5, 37, Валлем, 81.

Вилучення: Огбу, 58 (Славія).

• Матч-відповідь між командами відбудеться 17 серпня на стадіоні «Кошицька футболова арена» у словацькому місті Кошице. Гра розпочнеться о 21:00.
  • Переможець цієї пари в раунді плей-офф кваліфікації ЛЕ зіграє із луганською Зорею. Той, хто програв, опуститься в Лігу конференцій, де в заключному відбірному турі зійдеться з тріумфатором пари Лех (Польща) - Спартак (Трнава, Словаччина).