Жирона з Циганковим розгромила Хетафе: Довбик вийшов на заміну – конкурент Артема показав майстер-клас

313
Радість гравців Жирони. Фото: твіттер Жирони
В другому турі іспанської Ла Ліги Жирона на домашньому полі впевнено розібралася з Хетафе (3:0). Віктор Циганков відіграв увесь матч, Артем Довбик вийшов на заміну в другому таймі.

Після вистражданої нічиєї в матчі проти Реал Сосьєдаду в першому турі (1:1), Жирона здобула повноцінні три очки, здобувши першу перемогу в новому сезоні.

Підопічні Мічела максимально впевнено і по рахунку, і за грою, розібралися з Хетафе. На жаль, але український дует каталонців Віктор ЦиганковАртем Довбик, якому після гри з басками було сказано дуже багато компліментів, цього вечора не феєрив.

Ексдинамівець вже традиційно з’явився на полі зі старту, натомість колишній форвард Дніпра-1, лише на 71-й хвилині, замінивши головного героя Жирони в цей день та свого конкурента за місце в складі, автора дубля, уругвайця Крістіана Стуані.

Ще один гол за Жирону до свого активу записав венесуелець Янгель Еррера.

На 92 хвилині гри Артем Довбик міг забивати: українець вкотре, мов танк увійшов до штрафної суперника і пробив, але його удар на себе прийняла голова голкіпера Хетафе Давіда Сорія.

Іспанія, Ла Ліга

2-й тур

Жирона – Хетафе 3:0 (1:0)

Голи: Еррера, 12, Стуані, 56, 65.

• В наступному, третьому турі Ла Ліги, Жирона на виїзді зіграє проти Севільї. Поєдинок заплановано на 26 серпня. Початок гри о 22:30 за київським часом.