Почеттіно поки без перемог: Челсі з Мудриком у більшості поступився Вест Гему – відома оцінка українця

1491
В другому турі англійської Прем’єр-ліги Челсі нашого Михайла Мудрика знову не дорахувався залікових очок. В лондонському дербі команда Почеттіно поступилася Вест Гему (1:3).

Сезон новий, тренер новий, зміст гри і результати дуже схожі на старі. Мова про лондонський Челсі під керівництвом Маурісіо Почеттіно на старті сезону 2023/2024 в англійській Прем’єр-лізі.

В першому турі «сині» розділили очки в поєдинку з Ліверпулем (1:1) й от, ще один принциповий поєдинок, дербі проти Вест Гему, і знову втрата очок, яких в кінці чемпіонату може не вистачити до заповітного місця в Лізі чемпіонів.

Перший тайм видався багатим на події: команди обмінялися голами – на точний удар Наєфа Агерда в дебюті гри, відповів Карні Чуквуемека в середині першої сорокап’ятихвилинки. А потім, вже майже перед перервою, запоров удар з пенальті Енцо Фернандес.

Однак не це стало головною халепою для Почеттіно: в стику травму отримав Чуквуемека й одразу побіг розминатися наш Михайло Мудрик.

Українець вийшов на поле одразу після відпочинку й за вісім хвилин по тому, став свідком того, як його команда знову пропустила: Мічейл Антоніо у стилі Артема Довбика прочавив за рахунок своїх габаритів захисників Челсі й ударом немов із пращі пробив Роберта Санчеса.

Відмінний «подарунок» Челсі зробив на 68 хвилині автор першого голу Агерд: він зробив дубль! По кількості жовтих карток і після другого «гірчичника» пішов відпочивати.

Мудрик і компанія кілька разів влаштовували навали на ворота «молотобійців», але – все марно.

Натомість Вест Гем вколотив останній цвях у домовину Челсі на 5 компенсованій хвилині гри: удар з пенальті, після фолу супердорогого новачка «синіх» Мойзеса Кайседо, чітко виконав бразилець Лукас Пакета.

До речі, за доволі бліду гру проти Вест Гема українець отримав доволі пристойний бал. Статистичний портал SofaScore поставив Мудрику 7,2.

Англія. Прем’єр-ліга

2-й тур

Вест Гем – Челсі 3:1 (1:1)

Голи: Агерд, 7, Антоніо, 68, Пакета, 90+5 – Чуквуемека, 28.

• В наступному, третьому турі АПЛ, Челсі вдома прийматиме Лутон. Поєдинок заплановано на 25 серпня. Початок о 22:00 за Києвом.
  • Вест Гем 26 серпня гратиме з Брайтоном екстренера донецького Шахтаря Роберто Де Дзербі. Гра розпочнеться о 19:30.