Гольовий дебют: Довбик з передачі Циганкова забив у першому офіційному матчі за Жирону

471
Артем Довбик. Фото: Жирона
Форвард Жирони Артем Довбик відзначився дебютним голом у складі іспанської команди вже через вісім хвилин після виходу на поле. Асистував нападнику інший українець команди – Віктор Циганков.

Новачок іспанської Жирони форвард Артем Довбик потрапив у заявку на перший матч своєї команди в новому сезоні Ла Ліги проти Реал Сосьедаду.

Нападник починав матч з лави запасних, але на 64 хвилині Довбик змінив Стуані, та отримав свій шанс на полі, коли Жирона програвала з рахунком 0:1.

Ним український форвард скористався сповна. На 72 хвилині Довбик відгукнувся на передачу іншого українця в складі Жирони Віктора Циганкова та зрівняв рахунок.

Відео голу дивіться в Telegram-каналі FanDay за посиланням.

Даний гол дав змогу Жироні претендувати на нічию, але не на більше. Старт сезону для Циганкова та Довбика закінчився нічиєю в Сан-Себастьяні з Реал Сосьедадом 1:1.

Іспанія. Ла Ліга. Перший тур.

Реал Сосьедад – Жирона – 1:1.

Голи: Кубо 5 – Довбик 72

Наступний матч Жирона проведе 20 серпня у власних стінах проти Хетафе.

• Довбик підписав контракт з іспанською Жироною до 30 червня 2028 року.
  • Артем виступав у складі Дніпра-1 з 2020 по 2023 рік.
  • Форвард провів за дніпровський клуб 86 офіційних поєдинків: 54 голи, 14 результативних передач.
  • Transfermarkt оцінює вартість українського форварда в 15 мільйонів євро.