Яремчук забив у другому матчі Ліги конференцій поспіль: українець зробив хет-трик у матчі з ісландцями

Аватар Артем Войцеховський Артем Войцеховський
321
Роман Яремчук. Фото: Брюгге
Нападник збірної України Роман Яремчук забив свій другий, третій і четвертий голи у цьому сезоні. Наш гравець знову засмутив воротаря ісландського Акурейрі.

Форвард Брюгге Роман Яремчук знову забив у ворота ісландскього Акурейрі в третього кваліфікаційному раунді Ліги конференцій.

На відміну від домашнього поєдинку, який українець розпочав на лаві запасних, виїзну грі він почав з перших хвилин. На 57-й хвилині він зробив рахунок 3:0 на користь гостей.

До завершення гри Роман забив ще двічі, таким чином, оформивиши свій перший хет-трік у футболці Брюгге. На 80-й хвилині гри тренер замінив героя матчу.

Голи Яремчука можна подивитися тут

Гра завершилася впевненою перемогою бельгійців – 5:1. Нагадаємо, що перший поєдинок завершився з таким самим рахунком на користь Брюгге.

• За вихід в груповий раунд Ліги конференцій Брюгге посперечається з іспанською Осасуною.
  • Яремчук перейшов в бельгійський клуб з португальської Бенфіки літом минулого року за 17 мільйонів євро.
  • За цей час українець провів за Брюгге 31 поєдинок в усіх турнірах – шість голів, три передачі.
  • Transfermarkt оцінює 27-річного нападника в п’ять мільйонів євро.