«Випробування українського народу не мають кінця»: Аріс виділив Україні 1,8 млн доларів

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
342
0 голосів
«Випробування українського народу не мають кінця»: Аріс виділив Україні 1,8 млн доларів
Теодорос Каріпіду. Власник 89,93% акцій Amani Swiss. Фото: Google
Компанія-власник суперник київського Динамо в Лізі конференцій грецького Аріса зробить дуже солідну благодійну пожертву на підтримку українського народу.

Компанія Amani Swiss, яка є головними спонсором та власником Аріса, повідомили про те, відправить в Україну значну гуманітарну допомогу.

«Випробування українського народу не мають кінця. Минають місяці, атаки на країну продовжуються, а дефіцит товарів у критично важливих секторах збільшується.

Amani Swiss у співпраці з Coherus Biosciences та Direct Relief вирішили допомогти на практиці та відправити в Україну гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільйона доларів. Цією пожертвою ми хочемо на практиці продемонструвати нашу солідарність з дружнім українським народом», – йдеться в заяві компанії.

  • Amani Swiss - грецька багатопрофільна компанія, що працює зокрема в галузі охорони здоров’я.
  • В пакеті допомоги Україні будуть спеціалізовані ліки для онкохворих, які проходять хіміотерапію, та людей, які страждають від синдрому радіаційної кислоти.
  • Поєдинок третього кваліфікаційного раунду Ліги конференцій Аріс – Динамо відбудеться десятого серпня. 
  • Початок зустрічі о 21:15 за київським часом.
  • Переможець цієї пари в раунді плей-офф кваліфікації Ліги конференцій зіграє з тріумфатором протистояння Нефтчі (Баку, Азербайджан) – Бешикташ (Туреччина). 
X