УПЛ жорстко відповіла Руху: львівський клуб заявляв, що Прем’єр-ліга змінила регламент щодо переносу матчів

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
401
0 голосів
УПЛ жорстко відповіла Руху: львівський клуб заявляв, що Прем’єр-ліга змінила регламент щодо переносу матчів
Будинок футболу. Фото: Google
В УПЛ заперечили слова технічного директора львівського Руха Олександра Чабана, мовляв клуби котрі представляють Україну в єврокубках мають право переносити ігри без згоди іншої сторони.

Офіційні представники української Прем’єр-ліги відповіли  технічному директору львівського Руха Олександру Чабану, давши зрозуміти йому, що його звинувачення в бік УПЛ безпідставні.

«Інформація не відповідає дійсності. Ще в квітні місяці цього року клубам було відправлено лист щодо розробки проєкту Регламенту змагань сезону 2023/24 та запропоновано надати свої пропозиції та зауваження.

На етапі підготовки до чемпіонату зауважень не надходило. У зв’язку з чим, проєкт Регламенту змагань, затверджений Загальними зборами УПЛ, було відправлено на затвердження до Виконавчого комітету УАФ», – йдеться в повідомленні пресслужби Української Прем’єр-Ліги.

У скандальному зверненні пана Чабана до УПЛ говорилося зокрема наступне:

«Така норма дійсно прописана в Регламенті (про перенесення поєдинків, – прим. «СЕ»). Вона шляхом маніпуляцій тишком-нишком була просунута Шахтарем і керівництвом УПЛ. Це питання Регламенту, як і деякі інші норми, свідомо не виносились на широке обговорення клубами. 

УПЛ замість захисту інтересів Ліги, неприховано лобіює інтереси Шахтаря та інших учасників єврокубків», – йшлося в заяві Руху, опублікованій пресслужбою львівського клубу

  • В сезоні 2023/2024 вже було перенесено поєдинок першого туру між Ворсклою та Дніпром-1, а також гру третього туру між київським Динамо та харківським Металістом 1925.