Дніпро-1 підписав першого новачка: клуб взяв в оренду півзахисника Шахтаря

255
Олег Очеретько, фото: Дніпро-1
20-річний півзахисник донецького Шахтаря Олег Очеретько продовжить кар'єру у Дніпрі-1. Як повідомляє офіційний сайт клубу, орендна угода розрахована до завершення цього сезону.

Очеретько став гравцем Дніпра-1. Клуб угодив оренду із Шахтарем до завершення цього сезону.

Цього сезону Очеретько провів за Шахтар чотири матчі в Прем'єр-лізі та Кубку України (150 хвилин ігрового часу), забивши один м'яч.

Влітку 2023 року у складі молодіжної збірної України півзахисник став бронзовим призером чемпіонату Європи, завоювавши із командою путівку на Олімпіаду-2024 у Парижі.

• Раніше журналіст Ігор Циганик натякнув, що найближчим часом з Дніпра-1 мають зняти трансферний бан.
  • Transfermarkt оцінює 20-річного виконавця у 600 тисяч євро.
  • Дніпро-1 пішов на зимову перерву у чемпіонаті, маючи в активі 34 очки, які дозволяють колективу Юрія Максимова триматися другим в турнірній таблиці УПЛ.
  • У 18-му турі Дніпро-1 на домашньому полі прийматиме закарпатський Минай. Поєдинок заплановано на 25 лютого. Початок гри о 13:00.