Чергове фіаско Динамо: кияни програли колишньому тренеру чотирьох українських клубів

5059
Футболісти Динамо на тренуванні. Фото: ФК Динамо
У п’ятницю, 2 лютого, київське Динамо поступилося болгарському Левскі (0:1) у товариському матчі на зборах у Туреччині. Підопічні Олександра Шовковського програли три матчі з чотирьох у 2024 році.

Динамо програло Левскі (0:1) у спарингу на навчально-тренувальних зборах у Туреччині.

Єдиний гол у матчі було забито на 22-й хвилині. Патрік-Габріель Галчев підхопив м’яч перед штрафним майданчиком киян, прибрав захисника та ювелірним ударом під стійку вразив ворота.

За півтора тайму до фінального свистка, динамівці так і не зуміли забити у відповідь. Не мотивувала їх на гольові звитяги навіть присутність на тренерській лаві президента клубу Ігоря Суркіса, який спостерігав за грою.

Левскі – Динамо – 1:0

Гол: Галчев, 22

• Свій наступний матч на зборах Динамо зіграє 8 лютого проти латвійської Лієпаї;
  • Левскі нині займає шосте місце у чемпіонаті Болгарії;
  • Цікаво, що головним тренером софійського клубу є екснаставник донецького Металурга (2008-2010), Карпат (2012-2013), Таврії (2014) та кам'янської Сталі (2017-2018) Ніколай Костов;
  • Попередні результати Динамо у Туреччині: Баллкані (Косово) – 0:1, Легія (Польща) – 1:3, Пахтакор (Узбекистан) – 5:1;
  • Динамо пішло на перерву в УПЛ, перебуваючи на п’ятому місці. В активі біло-синіх 28 набраних балів у 14 зустрічах;
  • Кияни повернуться після паузи гостьовим протистоянням із Металістом 1925 у рамках 18-го туру чемпіонату України. Гра попередньо запланована на 24 лютого.