Динамо зазнало другої поразки на зборах: киян обіграла європейська команда, яка «маринує» українця у дублі

623
Гравці Динамо та Легії. Фото: Google
Сьогодні, 29 січня, на передсезонному навчально-тренувальному зборі в Туреччині київське Динамо провело товариський матч проти Легії. Гра завершилася з рахунком 3:1 на користь поляків.
  • У першій товариській грі на зборі підопічні Олександра Шовковського програли Баллкані з Косово (0:2).
  • Гравці Легії провели вже три спаринги. Обіграли Олімпію (6:0), Ордабаси (1:0) та зіграли внічию з рахунком 1:1 з віденським Рапідом.
  • У складі Легії виступає український півзахисник Ігор Харатін, який свого часу грав за Динамо.
  • У нинішньому сезоні наш співвітчизник лише одного разу потрапив у заявку команди на гру чемпіонату Польщі та виступає за дублючий склад Легії.

У понеділок, 29 січня, на передсезонному зборі в Туреччині київське Динамо зіграло поєдинок проти Легії з Варшави.

Першими забили поляки – Мучі влучно пробив головою після навісу з правого флангу та вивів Легію вперед. Але майже одразу Динамо рахунок зрівняло – Кабаєв прорвався лівим флагом і прострілив на Пономаренка, а той забив у один дотик - 1:1.

Перед свистком, який сповіщає про завершення першого тайму, поляки знову вийшли вперед. Аугустиняк відзначився дальнім та результативним ударом.

На 55-й хвилині Крамер зміцнив перевагу своєї команди над киянами та, як виявилося, приніс Легії впевнену перемогу.

Товариська гра, 29 січня

Динамо – Легія – 1:3

Голи: Пономаренко, 34 – Мучі, 31, Аугустиняк, 45, Крамер, 55

• У першій частині сезону УПЛ Динамо набрало 28 очок, які дозволяють команді Олександра Шовковського посідати п'яте місце в турнірній таблиці УПЛ.
  • Першим поєдинком у новому році для біло-синіх має стати виїзна гра проти харківського Металіста 1925.
  • Базова дата проведення поєдинків 18-го туру УПЛ – 24 лютого 2024 року.
  • Легія після 19-ти турів займає п'яту позицію в турнірній таблиці польської Екстракляси. Відставання від Шльонська, який йде першим, складає дев'ять очок.