Кварцяний звернувся до Шевченка: легенду Волині розлютили італійські куратори у суддівському корпусі

Євген Чепур Євген Чепур
23977
0 голосів
Кварцяний звернувся до Шевченка: легенду Волині розлютили італійські куратори у суддівському корпусі
Віталій Кварцяний. Фото: Google
Відомий український тренер та почесний член Української асоціації футболу Віталій Кварцяний озвучив новому президенту організації Андрію Шевченку проблему, яка його непокоїть.

Очільник Волинської обласної асоціації футболу Віталій Кварцяний впевнений, що італійці, які мали вивести наше суддівство на новий рівень, зі своїм завданням не впоралися.

«Всі розуміють, що суддівство не дало позитивний поштовх, який очікувався з приходом італійців. Воно залишилось на такому ж рівні, а рівень в нас був низький, корупційно організований. Всі страждали, але терпіли, бо діватися не було куди».

Досвідчений фахівець звернувся до Андрія Шевченка з проханням жорсткіше карати рефері, які показали свою непрофесійність.

«Я і деякі мої колеги сказали [Шевченку]: «Андріє Миколайовичу, з першого дня треба ставити питання жорстко. Не треба жаліти – що колегія відсторонила арбітрів на місяць, а потім вони знову судять».

Безкарність породжує повторення негативний дій. Треба, щоб в суддівський комітет вибрали жорстку і незалежну людину».

Багаторічний наставник луцької Волині знову негативно висловився на адресу Лучано Лучі та інших італійців.

«Італійці нічого не зробили. Нам потрібно було всю цю суддівську систему, яка псує кваліфікацію клубів і тренерів, прибирати зовсім! Вони цього не зробили», – сказав Кварцний у коментарі ПРОФУТБОЛ Digital.

Нагадаємо, що вчора, 25 січня, легенду українського футболу Андрія Шевченка за підсумками звітно-виборчого Конгресу було обрано президентом Української асоціації футболу (УАФ).