Журналіст повідомив, скільки Динамо переплатить Чорноморцю за Брагару: розкрито зарплатню гравця у Києві
![Журналіст повідомив, скільки Динамо переплатить Чорноморцю за Брагару: розкрито зарплатню гравця у Києві](https://sport-express.ua/img/news/UPL/Chornomorets/bragaru_1912.webp)
За повідомленнями ЗМІ, півзахисник Чорноморця Максим Брагару влітку приєднається до Динамо на правах вільного агента. Втім, навіть попри цей нюанс, трансфер для киян не стане безкоштовним.
Деталі розкрив журналіст Михайло Співаковський:
«Треба просто читати трансферний статут УЄФА та ФІФА. У разі переходу футболіста до 23 років (Брагару наразі 21, – прим. СЕ), навіть у статусі вільного агента, клуб, який володів гравцем, має отримати компенсацію».
Співаковський розповів, з чого складатиметься дана компенсація:
«Брагару влітку 2023 року підписав новий контракт, де було передбачено якісь інші особисті умови, якісь бонуси. За статутом, річний заробіток Максима множиться на чотири і ми отримуємо суму, яка приблизно дорівнює клаусулі Брагару в контракті».
Журналіст також припустив, скільки Динамо доведеться викласти за перехід півзахисника:
«Клаусула – півмільйона доларів, компенсація – за моїми підрахунками 450-500 тисяч доларів. Маємо ситуацію, коли Динамо, переплачуючи (може навіть 500+ тисяч), повністю робить бронювання, що він не піде кудись в інший клуб».
Наостанок Співаковський у програмі ТаТоТаке повідомив, яку зарплату в Києві отримуватиме 21-річний гравець:
«Брагару хотів піти в європейський клуб або український історичний гранд. Він відмовив Поліссю, яке пропонувало йому шалені умови, але він пішов у Динамо, де зарплатня буде менша, десь 300 тисяч доларів на рік».
- Брагару провів 19 поєдинків за Чорноморець у всіх турнірах цього сезону та віддав три результативні передачі.
- Контракт гравця з клубом діє до 30 червня 2024 року. Transfermarkt оцінює 21-річного вінгера в 700 тисяч євро.
- Динамо завершило 2023 рік на п'ятій сходинці в УПЛ, маючи 28 очок та три матчі у запасі.
- Перший поєдинок після зимової паузи команда проведе наприкінці лютого проти Металіста 1925.