Український клуб оголосив про відродження: в команді пояснили, де і як вона буде виступати

Ілля Деулін Ілля Деулін
721
0 голосів
Український клуб оголосив про відродження: в команді пояснили, де і як вона буде виступати
Футболісти Нікополя. Фото: Facebook
Друголіговий Нікополь оголосив про відродження діяльності, але поки що на Дніпропетровщині воліють сконцентруватися на розвитку молоді, а ось доросла команда з'явиться дещо згодом.

ФК Нікополь з однойменного міста на Дніпропетровщині оголосив про відновлення футбольної діяльності. Втім, про повернення до Другої ліги, де команда виступала до сезону 2021/2022 включно, поки що рано казати:

«Основний акцент нашої діяльності буде спрямований на участі дитячих команд міста у змаганнях та турнірах. Діти не повинні втрачати свою мрію. І ми спробуємо створити їм безпечні умови для продовження заняття футболом».

У клубі також розповіли про напрямки роботи, якими вони займаються вже зараз:

«Вже рік ми допомогаємо нашим ветеранам футболу. Ми продовжимо це робити, а також відродимо команду ветеранів футболу, які будуть проводити товариські матчі в інших міста країни».

Втім, повернення до професійного футболу на Дніпропетровщині не виключають:

«З часом ми плануємо повернутись і до створення дорослої команди на базі наших вихованців. Але це питання не сьогоднішнього дня. Сьогодні пріоритет нашої діяльності - діти!»

Наостанок на клубній сторінці у Instagram до відновленння клубу закликають долучитися всіх небайдужих:

«Ми запрошуємо до оновленного менеджменту футбольного клубу Нікополь усіх бажаючих, усіх, хто хоче стати частиною процесу відродження! В нашій команді немає президента клуба та головних, ми всі рівні серед рівних!»

  • Сучасний ФК Нікополь було створення на базі Макіїввгулля у липні 2015 року, який через бойові дії на сході України був вимушений залишити Макіївку.
  • До 2017 року команда мала назву Нікополь-НПГУ, тоді ж отримала свою сучасну назву – ФК Нікополь.
  • Найвищим місцем команди залишається шосте місце Другої ліги сезону 2019/2020.
  • На зимову паузу в сезоні 2021/2022 Нікополь пішов на 12-му місці. Розіграш перервало повномасштабне вторгнення рф, за підсумками якго доросла команда призупинила свою діяльність.
  • Влітку 2023 року ФК Нікополь був виключений зі складу членів ПФЛ через несплату внесків та неподання заяв на продовження призупинення членства.
  • Нині Нікополь піддається постійним обстрілам країни-терориста через безпосередню близькість до тимчасово окупованого Енергодару.