Динамо здобуло вольову перемогу на зборах в Австрії: команда Костюка готується до старту у Лізі Європи
У неділю, 28 червня, київське Динамо перемогло польську Вєчисту з рахунком 4:2 у рамках товариського матчу на зборах в Австрії.
Динамо у бойовому матчі здолало Вєчисту (4:2) у спарингу на австрійських зборах. Команди зіграли у форматі чотирьох таймів по 30 хвилин.
Перший м’яч у складі киян забив Матвій Пономаренко після красивого сольного проходу й обіграшу воротаря.
Другий гол біло-синіх на свій рахунок записав Володимир Бражко, який реалізував пенальті. Той таки Бражко став автором й третього м’яча біло-синіх, замкнувши подачу з кутового від Віталія Буяльського.
Крапку у протистоянні поставив Едуардо Герреро, якому асистував Назар Волошин.
Футбол. Товариський матч
Динамо – Вєчиста – 4:2
Голи: Пономаренко, 30, Бражко, 96, 106, Герреро, 111 – 52, 78
- Наступний товариський матч в Динамо запланований на четвер, 2 липня, проти Рапіду (Бухарест). Стартовий свисток пролунає о 18:00 за київським часом;
- Офіційний сезон для команди Ігоря Костюка стартує 9 липня домашнім першим матчем проти Університаті Клуж у рамках першого відбіркового раунду Ліги Європи.