«Найсильніший склад»: Шахов сказав, який колишній головний тренер Динамо мав найкращу команду в 21-му сторіччі
Відомий український журналіст, багаторічний заступник головного редактора журналу «Футбол» Андрій Шахов в подкасті «Футбольний Диван» поділився спогадами про власні різкі перепалки з ексголовним тренером Динамо Олегом Блохіним.
Шахов зізнався, що Блохін завжди був одним із його найулюбленіших футболістів, тому йому було важко критикувати його на посаді головного тренера киян.
«Блохін був одним з улюблених гравців? Так. Тим болючіше було [критикувати]. Я ніколи не починав критикувати тренерів одразу після першої невдачі, другої, третьої – ну, має бути якийсь час. А коли видно, що вже, ну, нічого не виходить, що вже все, що треба щось кардинально змінювати...».
Аналізуючи каденцію легенди біло-синіх на посаді наставника, Шахов відзначив, що той мав у своєму розпорядженні чи не найкращий склад киян у новітній історії клубу.
«У Блохіна, напевно, був найсильніший склад у київському Динамо. В історії, не в історії, але ось у цьому столітті, так».
- Блохін очолював київське Динамо з вересня 2012 року по квітень 2014 року: 61 матч (36 перемог, 10 нічиїх, 15 поразок).
- За цей час команда вперше в історії чемпіонатів України опустилася нижче другого місця, здобувши за підсумками сезону 2012/13 лише бронзові нагороди.