«Пиво привозили регулярно»: Калиниченко – про виступ збірної України на ЧС-2006 та приїзд Вакарчука
Ексхавбек національної збірної України Максим Калиниченко в ексклюзивному інтерв'ю сайту Sport-express.ua розповів про атмосферу в команді після виходу із групи на мундіалі-2006.
«Нам у готель пиво привозили регулярно. До мене в Потсдам приїжджало багато друзів. Я завжди був із ними на зв'язку: «Якщо їдете повз, заскакуйте в готель і не забудьте покласти в багажник кілька презентів». Було спекотно, пиво розходилося швидко. Уся команда знала, що в мене у номері завжди можна змочити горло», – розповів Калиниченко.
Максим відзначив, що тренерський штаб дозволяв футболістам випити пива після важких тренувань і адекватно до цього ставився, в тому числі не проти був і Олег Блохін.
«Тренери до цього ставилися абсолютно адекватно. Блохін, Баль, Кузнецов, Роменський, Альтман – усі футбольні люди, усе розуміли. Ніхто по номерах не ходив і нікого не вистежував. Даєте результат, виконуєте завдання – робіть що хочете в межах розумного. А от уже після Швейцарії погуляли капітально! Приїжджав Святослав Вакарчук, був розкішний банкет, усі співали, кричали – справжнє свято».
- Раніше Максим Калиниченко пригадав, що після невдалого старту на чемпіонаті світу в матчі з Іспанією (0:4) Олег Блохін ледь не залишив збірну України, посварившись із Григорієм Суркісом.
- Після поразки від Іспанії національна команда обіграла Саудівську Аравію (4:0) та Туніс (1:0) і все ж вийшла в плейоф чемпіонату світу-2006, де за пенальті обіграла Швейцарію, а потім поступилася Італії (0:3).
- За був перший і єдиний мундіаль, куди поки що вдавалося вийти національній збірній нашої держави.