«Я не можу просто викидати гроші на вітер»: Суркіс назвав легіонера, який більше не боїться війни в Україні
Власник Динамо Ігор Суркіс на фоні підписання П'єра Мунгенге в інтерв’ю сайту «Український футбол» висловився про нинішній підхід клубу до запрошення легіонерів.
«Нам зараз дуже важко запрошувати молодих та перспективних іноземців – треба оточувати цих хлопців теплотою і турботою. Ось, наприклад, Джастін Лонвейк. Я за нього платив майже 3,5 мільйони. А потім його мама телефонує і плаче, бо біля бази впав уламок на поле. Просила відправити сина назад додому».
За словами Суркіса, Лонвейк сам виявив ініціативу знову грати за Динамо. На думку президента, цей кейс є дуже показовим щодо процесу роботи з легіонерами у воєнний час.
«Зараз він трохи подорослішав і вирішив повернутися. Я ж не можу просто купувати гравців і викидати гроші на вітер, якщо після першого прильоту футболіст збере речі і поїде з України. Треба дуже грамотно підходити до трансферів, як ми зробили це з Мунгенге».
- Лонвейк перейшов до Динамо з Віборгу у вересні 2022 року, підписавши контракт на п’ять сезонів;
- З того часу він був в оренді в Андерлехті (2023-2024), Фортуні (2024, 2025-2026) та Віборгу (2024-2025);
- За чотири роки легіонер відіграв за Динамо 24 матчі (один гол, один асист).